mNo edit summary |
|||
| Line 10: | Line 10: | ||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45411 Fleets 101 + 102] | |[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45411 Fleets 101 + 102] | ||
|2011.07.26 | |2011.07.26 | ||
|- | |||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=104&t=41383&start=15 Noobs on patrol] - Lvl fours in frigates | |||
|2011.08.03 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 14:54, 3 August 2011
Completed classes
| Incursions 101 | 2011.07.23 |
| D-Scan 101 | 2011.07.24 |
| Fleets 101 + 102 | 2011.07.26 |
| Noobs on patrol - Lvl fours in frigates | 2011.08.03 |