| Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45996 Mining 101] | |[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45996 Mining 101] | ||
|2011.08.06 | |||
|- | |||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=45844 Tackling 101/102] | |||
|2011.08.06 | |2011.08.06 | ||
|} | |} | ||