mNo edit summary |
|||
| Line 28: | Line 28: | ||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=46253 Wormholes 100 + 101] | |[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=46253 Wormholes 100 + 101] | ||
|2011.08.14 | |2011.08.14 | ||
|- | |||
|[http://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=46237&p=408900 Factional Warfare] | |||
|2011.08.15 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 19:36, 15 August 2011
Completed classes
| Incursions 101 | 2011.07.23 |
| D-Scan 101 | 2011.07.24 |
| Fleets 101 + 102 | 2011.07.26 |
| Noobs on patrol - Level four missions in frigates | 2011.08.03 |
| Mining 101 | 2011.08.06 |
| Tackling 101/102 | 2011.08.06 |
| Mining 102 | 2011.08.07 |
| Bookmarks 101 | 2011.08.13 |
| Wormholes 100 + 101 | 2011.08.14 |
| Factional Warfare | 2011.08.15 |