More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 634: | Line 634: | ||
<br> | <br> | ||
<br> | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" style="width: 518px; height: 405px;" | ||
|- | |||
| Class | |||
| Type 1 Armor Modified | |||
| Type 1 Shield Modified<br> | |||
| Type 2 Armor Modified<br> | |||
| Type 2 Shield Modified<br> | |||
|- | |||
| Defence Type | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 22px;" | |||
|- | |||
| Shield | |||
| Armor | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 53px; height: 22px;" | |||
|- | |||
| Shield | |||
| Armor | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 63px; height: 22px;" | |||
|- | |||
| Shield | |||
| Armor | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 39px; height: 22px;" | |||
|- | |||
| Shield | |||
| Armor | |||
|} | |||
|- | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 96px; height: 81px;" | |||
|- | |||
| rowspan="5" | Amarr | |||
|- | |||
| EM | |||
|- | |||
| EXP | |||
|- | |||
| THM | |||
|- | |||
| KIN | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 150 <br> | |||
| 188.75<br> | |||
|- | |||
| 180 <br> | |||
| 166.25<br> | |||
|- | |||
| 160<br> | |||
| 178.75<br> | |||
|- | |||
| 175<br> | |||
| 176.25<br> | |||
|} | |||
|- | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 96px; height: 81px;" | |||
|- | |||
| rowspan="5" | Minmatar | |||
|- | |||
| EM | |||
|- | |||
| EXP | |||
|- | |||
| THM | |||
|- | |||
| KIN | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 150 <br> | |||
| 188.75<br> | |||
|- | |||
| 180 <br> | |||
| 166.25<br> | |||
|- | |||
| 160<br> | |||
| 178.75<br> | |||
|- | |||
| 175<br> | |||
| 176.25<br> | |||
|} | |||
|- | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 100px; height: 81px;" | |||
|- | |||
| rowspan="5" | Gallente | |||
|- | |||
| EM | |||
|- | |||
| EXP | |||
|- | |||
| THM | |||
|- | |||
| KIN | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 150 <br> | |||
| 188.75<br> | |||
|- | |||
| 180 <br> | |||
| 166.25<br> | |||
|- | |||
| 160<br> | |||
| 178.75<br> | |||
|- | |||
| 175<br> | |||
| 176.25<br> | |||
|} | |||
|- | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 105px; height: 81px;" | |||
|- | |||
| rowspan="5" | Caldari | |||
|- | |||
| EM | |||
|- | |||
| EXP | |||
|- | |||
| THM | |||
|- | |||
| KIN | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
| | |||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
<br> | | | ||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|- | |||
| 120<br> | |||
| 140<br> | |||
|} | |||
<br> | | | ||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 85px; height: 80px;" | |||
|- | |||
| 150 <br> | |||
| 188.75<br> | |||
|- | |||
| 180 <br> | |||
| 166.25<br> | |||
|- | |||
| 160<br> | |||
| 178.75<br> | |||
|- | |||
| 175<br> | |||
| 176.25<br> | |||
|} | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||
| Line 1,229: | Line 1,576: | ||
<br> | <br> | ||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" style="width: | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" style="width: 435px; height: 405px;" | ||
|- | |- | ||
| Class | | Class | ||
| Type 1 | | Type 1 Armor Modified | ||
| Type | | Type 1 Shield Modified<br> | ||
| Type | | Type 2 Armor Modified<br> | ||
| Type | | Type 2 Shield Modified<br> | ||
|- | |- | ||
| Defence Type | | Defence Type | ||
| Line 1,263: | Line 1,608: | ||
| | | | ||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 39px; height: 22px;" | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 39px; height: 22px;" | ||
|- | |- | ||
| Shield | | Shield | ||
| Line 1,359: | Line 1,690: | ||
| 175<br> | | 175<br> | ||
| 176.25<br> | | 176.25<br> | ||
|} | |} | ||
| Line 1,470: | Line 1,769: | ||
| 175<br> | | 175<br> | ||
| 176.25<br> | | 176.25<br> | ||
|} | |} | ||
| Line 1,581: | Line 1,848: | ||
| 175<br> | | 175<br> | ||
| 176.25<br> | | 176.25<br> | ||
|} | |} | ||
| Line 1,692: | Line 1,927: | ||
| 175<br> | | 175<br> | ||
| 176.25<br> | | 176.25<br> | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||