More actions
| Line 363: | Line 363: | ||
! colspan="3"| Ores Available | ! colspan="3"| Ores Available | ||
|- | |- | ||
| Ore Category | |||
| 50% Refineries | | 50% Refineries | ||
| 35% Refineries | | 35% Refineries | ||
|- | |- | ||
| | | Low End Ore | ||
| (low end ores @ 50%) | |||
| | | (low end ores @ 35%) | ||
|- | |||
| High end Ore | |||
| (high end ores @ 50%) | |||
| (high end ores @ 35%) | |||
|- | |||
| Additional | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||