More actions
| Line 396: | Line 396: | ||
|- | |- | ||
| C <!-- column 1 occupied by cell A --> | | C <!-- column 1 occupied by cell A --> | ||
|- | |||
| D | |||
| E | |||
|} | |} | ||
| Line 396: | Line 396: | ||
|- | |- | ||
| C <!-- column 1 occupied by cell A --> | | C <!-- column 1 occupied by cell A --> | ||
|- | |||
| D | |||
| E | |||
|} | |} | ||