| Line 60: | Line 60: | ||
| | | | ||
|12/25/2012 - Missioning 101 | |12/25/2012 - Missioning 101 | ||
|- | |||
| | |||
|12/25/2012 - Introduction to Missions and Standings | |||
|} | |} | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
| | | | ||
|12/25/2012 - Missioning 101 | |12/25/2012 - Missioning 101 | ||
|- | |||
| | |||
|12/25/2012 - Introduction to Missions and Standings | |||
|} | |} | ||