More actions
No edit summary |
|||
| Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|'''Mess.ILN''' || PvP discussion channel. || ILN Managers, Directors | |'''Mess.ILN''' || PvP discussion channel. || ILN Managers, Directors | ||
|- | |||
|'''LiveIntel.ILN''' || WT Report Channel. || ILN Managers, Directors | |||
|- | |||
|'''LSCIntel''' || LSC intel channel || ILN Managers, Directors | |||
|} | |} | ||