More actions
Death Scyhe (talk | contribs) No edit summary |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Anti Armor || || | | Anti Armor ||Heavy Beard || | ||
|- | |- | ||
| Assault || || | | Assault ||Death Scyhe ||3 Bird||The-Beard||Dalayda Mandana||Galdan Aran | ||
|- | |- | ||
| Heavy || || | | Heavy ||Death Scyhe ||Galdan Aran||Heavy Beard | ||
|- | |- | ||
| Logistics || | | Logistics ||Galen Rez || Ysylla Mariner ||Naedeus | ||
|- | |- | ||
| Sniper || || | | Sniper ||3 bird ||Galen Rez|| Dalayda Mandana||Sherrad Ventonii||Naedeus | ||
|- | |- | ||
| Scout || | | Scout || Dalayda Mandana ||Ysylla Mariner||Sherrad Ventonii | ||
|- | |- | ||
| || || | | Any || Supremeeve Vexus | ||
|- | |||
| || || | |||
|} | |} | ||
===Leaders (Squad/Team)=== | ===Leaders (Squad/Team)=== | ||