More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Squad Leaders || || | | Squad Leaders ||Death Scyhe || 3 Bird ||Galen Rez||The-Beard||Supremeeve Vexus||Galdan Aran||Ysylla Mariner||Sherrad Ventonii||Heavy Beard | ||
|- | |- | ||
| Team Leaders || || | | | ||
|- | |||
| Team Leaders ||Death Scyhe || 3 Bird||The-Beard||Supremeeve Vexus||Galdan Aran||Ysylla Mariner||Heavy Beard | |||
|- | |- | ||
| || || | | || || | ||
|} | |} | ||
===Playtime (GMT)=== | ===Playtime (GMT)=== | ||