More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
|Dalayda Mandana ||21:00-23:00 ||Assault/Scout(Sniper) || || || | |Dalayda Mandana ||21:00-23:00 ||Assault/Scout(Sniper) || || || | ||
|- | |||
|Damocles Leones ||00:00-04:00 ||Assault || || || | |||
|- | |- | ||
|Death Scyhe || 20:00 - 0800 || Heavy/Assault || LAV || Yes|| Yes | |Death Scyhe || 20:00 - 0800 || Heavy/Assault || LAV || Yes|| Yes | ||
|- | |- | ||
|Flaminius Aurelius Julius ||20:00-0300 ||Heavy/Assault || || Yes || | |Flaminius Aurelius Julius ||20:00-0300 ||Heavy/Assault || || Yes || | ||
|- | |||
|Fox Gaden ||21:00 -00:00 ||Sniper/Assault || ||Yes || | |||
|- | |- | ||
|Galdan Aran ||04:00-22:00 || Heavy/Assault || || Yes|| Yes | |Galdan Aran ||04:00-22:00 || Heavy/Assault || || Yes|| Yes | ||
| Line 29: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|Haerr || 18:00-21:00 ||Scout || || || | |Haerr || 18:00-21:00 ||Scout || || || | ||
|- | |||
|Harpyja ||14:00 – 18:00 ||Logi/Assault || || || | |||
|- | |- | ||
|J4yne C0bb ||19:00 – 03:00 ||Logistics || || || | |J4yne C0bb ||19:00 – 03:00 ||Logistics || || || | ||
| Line 43: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|Klark Morrigan || 20:00-23:00 ||Logistics/Sniper ||Dropship || || | |Klark Morrigan || 20:00-23:00 ||Logistics/Sniper ||Dropship || || | ||
|- | |||
|Mat'DeVrie ||20:00-02:00 || Sniper/Assault || || || | |||
|- | |- | ||
|Moondog2 ||00:00-05:00 ||Assault/Supply ||LAV || Yes || | |Moondog2 ||00:00-05:00 ||Assault/Supply ||LAV || Yes || | ||
| Line 63: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|Tebil ||22:00-06:00 ||Logistics (Medic) || || || | |Tebil ||22:00-06:00 ||Logistics (Medic) || || || | ||
|- | |||
|TrueXer0z ||Various || Assault/Sniper || ||Yes|| | |||
|- | |||
|Ulixes Omega ||Various ||Scout/Medic || || || | |||
|- | |- | ||
|Wilco75 ||21:00-01:00 || || || || | |Wilco75 ||21:00-01:00 || || || || | ||
| Line 69: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|Yurian Providence || 02:00-07:00 || Logistics/Sniper || || Yes ||Yes | |Yurian Providence || 02:00-07:00 || Logistics/Sniper || || Yes ||Yes | ||
|- | |- | ||
| || || || || || | | || || || || || | ||