More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|Naedeus || Various || Sniper/Logi || || || | |Naedeus || Various || Sniper/Logi || || || | ||
|- | |||
|Rascool || || || || || | |||
|- | |- | ||
|Ryean Redshirt ||02:00 – 06:00 ||Assault || || || | |Ryean Redshirt ||02:00 – 06:00 ||Assault || || || | ||