More actions
Prof hubert (talk | contribs) |
|||
| Line 82: | Line 82: | ||
|- | |- | ||
| [[Skills:Navigation|Navigation]] || Intelligence, Perception | | [[Skills:Navigation|Navigation]] || Intelligence, Perception | ||
|- | |||
| [[Skills:Planet_Management|Planet Management]] || Intelligence, Memory and Charisma | |||
|- | |- | ||
| [[Skills:Science|Science]] || All except Perception | | [[Skills:Science|Science]] || All except Perception | ||