More actions
Death Scyhe (talk | contribs) |
Death Scyhe (talk | contribs) |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
|Alcare Xavier Golden ||05:00-07:00 ||Sniper/Logistics || || || | |Alcare Xavier Golden ||05:00-07:00 ||Sniper/Logistics || || || | ||
|- | |||
|alten hilt ||11:30-13:30 ||Logi/Assault || || || | |||
|- | |||
|Ansiiis The Trustworthy || ||Assault || || || | |||
|- | |- | ||
|Bustuarii ||Various ||Assault/Scout || || || | |Bustuarii ||Various ||Assault/Scout || || || | ||
| Line 61: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
|Rascool || || || || || | |Rascool || || || || || | ||
|- | |||
|Rev 6 Delta-9 ||Various || || || || | |||
|- | |- | ||
|Ryean Redshirt ||02:00 – 06:00 ||Assault || || || | |Ryean Redshirt ||02:00 – 06:00 ||Assault || || || | ||
|- | |- | ||
|Quidam Bruja || |||| || || | |Quidam Bruja ||Various ||Medic/Combat Engineer|| || || | ||
|- | |||
|Serge Charles || 23:30-4:00 || Logi(medic) || || || | |||
|- | |- | ||
|Sherrad Ventonii ||24:00-09:00 ||Scout/Sniper || || Yes|| | |Sherrad Ventonii ||24:00-09:00 ||Scout/Sniper || || Yes|| | ||
| Line 73: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|Supremeeve Vexus || 02:00-07:00 ||Any || || Yes||Yes | |Supremeeve Vexus || 02:00-07:00 ||Any || || Yes||Yes | ||
|- | |||
|Tebil ||22:00-06:00 ||Logistics (Medic) || || || | |||
|- | |- | ||
|The-Beard || Various (Mostly on) ||Assault ||Dropship || Yes ||Yes | |The-Beard || Various (Mostly on) ||Assault ||Dropship || Yes ||Yes | ||
|- | |- | ||
|TrueXer0z ||Various || Assault/Sniper || ||Yes|| | |TrueXer0z ||Various || Assault/Sniper || ||Yes|| | ||
|- | |- | ||
|Ulixes Omega ||Various ||Scout/Medic || || || | |Ulixes Omega ||Various ||Scout/Medic || || || | ||
|- | |||
|V Shadow ||Various ||Assault || || || | |||
|- | |- | ||
|Wilco75 ||21:00-01:00 || || || || | |Wilco75 ||21:00-01:00 || || || || | ||
|- | |||
|XXfootnoteXX || ||Assault/Logi || || || | |||
|- | |- | ||
|Ysylla Mariner ||02:00+ ||Logi/Scout ||LAV/HAV/Dropship || Yes||Yes | |Ysylla Mariner ||02:00+ ||Logi/Scout ||LAV/HAV/Dropship || Yes||Yes | ||
| Line 91: | Line 103: | ||
|} | |} | ||
[[Category:DUST_University]] | [[Category:DUST_University]] | ||