More actions
m Removed Work in Progress label |
|||
| Line 226: | Line 226: | ||
|- | |- | ||
| [[Rattlesnake]]||400||125||10% - 50%||||10% - 50%|||||||||| | | [[Rattlesnake]]||400||125||10% - 50%||||10% - 50%|||||||||| | ||
|- | |||
| [[Nestor]]||500||125||10% - 50%||||10% - 50%|||||||||| | |||
|} | |} | ||