m →Loot |
m →Loot |
||
| Line 117: | Line 117: | ||
| 1M ISK | | 1M ISK | ||
| From Shadow Coreli Antagonist | | From Shadow Coreli Antagonist | ||
|- | |||
| rowspan=1 | Mar 2016 | |||
| Mid-grade Snake Alpha | |||
| 11.6M ISK | |||
| From Shadow Serpentis Guard | |||
|} | |} | ||
== Escalation == | == Escalation == | ||