More actions
mNo edit summary |
Scan of Small Asteroid Anomaly |
||
| (4 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 24: | Line 24: | ||
| Pyroxeres | | Pyroxeres | ||
| align="center" | 9 | | align="center" | 9 | ||
| align="center" | | | align="center" | 599,995 | ||
| align="center" | 0.3 | | align="center" | 0.3 | ||
| align="center" | | | align="center" | 179,995 | ||
|- | |||
| Sum | |||
| align="center" | 11 | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | 339,995 | |||
|} | |} | ||
[[Category:Ore sites]] | [[Category:Ore sites]] | ||
[[File:Small-asteroid-anomaly.png]] | |||