More actions
Turhan Bey (talk | contribs) |
Turhan Bey (talk | contribs) |
||
| Line 258: | Line 258: | ||
![[W-Space|W-Space]] | ![[W-Space|W-Space]] | ||
! Total | ! Total | ||
|- | |||
|[[File:GasIcon.png]] Gas | |||
|align="right"| 3042 | |||
|align="right"| 1783 | |||
|align="right"| 8485 | |||
|align="right"| 6372 | |||
|align="right"| 19,682 | |||
|- | |- | ||
|[[File:BarrenIcon.png]] Barren | |[[File:BarrenIcon.png]] Barren | ||
| Line 266: | Line 273: | ||
|align="right"| 19,135 | |align="right"| 19,135 | ||
|- | |- | ||
|[[File:TemperateIcon.png]] Temperate | |[[File:TemperateIcon.png]] Temperate | ||
|align="right"| 1222 | |align="right"| 1222 | ||