Hideo Date (talk | contribs) m added category links |
Loot Update |
||
| Line 177: | Line 177: | ||
| Shadow Serpentis Damage Control | | Shadow Serpentis Damage Control | ||
| 250M ISK | | 250M ISK | ||
| From Overseer Frigate | |||
|- | |||
| rowspan=2 | Feb 2017 | |||
| Coreli B-Type EM Plating | |||
| 0.8M ISK | |||
| From Overseer Frigate | | From Overseer Frigate | ||
|- | |- | ||