More actions
Ersin Oghuz (talk | contribs) m →Loot |
Ersin Oghuz (talk | contribs) m →Loot |
||
| Line 143: | Line 143: | ||
| Sentient Drone Navigation Computer | | Sentient Drone Navigation Computer | ||
| 200M ISK | | 200M ISK | ||
| | | Commander Loot | ||
|- | |||
| July 2017 | |||
| T2 Salvage | |||
| 1 million ISK | |||
| | |||
| July 2017 | |||
| Drone Components | |||
| 10 million ISK | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Expeditions]] | [[Category:Expeditions]] | ||