More actions
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
!New(2017) ship visuals {{Color|#ff0000| WARNING: image heavy !}} | !New(2017) ship visuals {{Color|#ff0000| WARNING: image heavy !}} | ||
|- | |||
|[[Image:visual2017_armor_hardener.gif]]<br>Armor Hardener | |||
|[[Image:visual2017_armor_repairer.gif]]<br>Armor Repairer (visible only on damaged sections) | |||
|[[Image:visual2017_hull_repairer.gif]]<br>Hull Repairer (visible only on damaged sections) | |||
|} | |||
{| border=1 | |||
|- | |- | ||
|[[Image:visual2017_armor_hardener.gif]]<br>Armor Hardener | |[[Image:visual2017_armor_hardener.gif]]<br>Armor Hardener | ||