More actions
| Line 122: | Line 122: | ||
==Possible SRP Table== | ==Possible SRP Table== | ||
{| | {| class="srptable" | ||
|- Hull | Anywhere | HSC | LSC | NSC | WHC | !colspan="6"|SRP | ||
|- T1 Frig | Y | Y | Y | Y | Y | |- | ||
|- T1 Destroyer | Y | Y | Y | Y | Y | |Rowspan ="10"|Everywhere | ||
|- T1 Cruiser | Y | Y | Y | Y | Y | |Hull | ||
|- BC (Boosting) | Y | Y | Y | Y | Y | | Anywhere | ||
| HSC | |||
| LSC | |||
| NSC | |||
| WHC | |||
|- | |||
|T1 Frig | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
|- | |||
|T1 Destroyer | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
|- | |||
|T1 Cruiser | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
|- | |||
|BC (Boosting) | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
| Y | |||
|} | |} | ||