More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
| Nul Sec Campus (NSC) || Aren Dar | | Nul Sec Campus (NSC) || Aren Dar | ||
|- | |- | ||
| | | Wormhole Campus (WHC) || Jeracho Dorne | ||
|- | |||
| Solitude Campus (SOLI) || Aren Dar | |||
|- | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
| Nul Sec Campus (NSC) || Aren Dar | | Nul Sec Campus (NSC) || Aren Dar | ||
|- | |- | ||
| | | Wormhole Campus (WHC) || Jeracho Dorne | ||
|- | |||
| Solitude Campus (SOLI) || Aren Dar | |||
|- | |||
|} | |} | ||