More actions
Maximus Stuu (talk | contribs) mNo edit summary |
Maximus Stuu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
| align="center" | 5 | | align="center" | 5 | ||
| align="center" | 200,000 | | align="center" | 200,000 | ||
|- | |||
| Kernite | |||
| align="center" | 5 | |||
| align="center" | 86,730 | |||
| align="center" | 5 | |||
| align="center" | 104,076 | |||
|- | |- | ||
| Spodumain | | Spodumain | ||
| Line 48: | Line 54: | ||
| Sum | | Sum | ||
| align="center" | 33 | | align="center" | 33 | ||
| align="center" | | | align="center" | 203,530 | ||
| align="center" | | | align="center" | | ||
| align="center" | 1, | | align="center" | 1,571,840 | ||
|} | |} | ||
[[Category:Ore sites]] | [[Category:Ore sites]] | ||