More actions
CombatSmurf (talk | contribs) mNo edit summary |
Ed Thelleres (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 230: | Line 230: | ||
| 135M ISK | | 135M ISK | ||
| | | | ||
|- | |||
| Jul. 2022 | |||
| Mid-grade Snake Alpha | |||
| 21M ISK | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Unrated Complexes]] | [[Category:Unrated Complexes]] | ||