More actions
Esca Sinak (talk | contribs) |
Esca Sinak (talk | contribs) m →Titles Officers: Added new TOs from Sep-Oct hiring |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Aed Akiga | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| Cariq | | Cariq | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Jester Cadelanee | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| qwertyninja85 | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||