More actions
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
| | | | ||
| From Commander Frigate | | From Commander Frigate | ||
|- | |||
| Salvage | |||
| 4.6M | |||
| | |||
|- | |||
| Loot | |||
| 4.0M | |||
| | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable complex collapsible collapsed" | {| class="wikitable complex collapsible collapsed" | ||