More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Weapon type !! Range !! Firing speed !! Reloading !! | ! Weapon type !! Range !! Firing speed !! Reloading !! Accuracy | ||
|- | |- | ||
| Launcher || | | Launcher || || || || | ||
|- | |- | ||
| Turret || Example || Example || Example || Example | | Rocket|| fixed || fast || fast || medium || high | ||
|- | |||
| Missile || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Torpedo || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Turret || || || || | |||
|- | |||
| Hybrid || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Laser || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Projectile || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example || Example | | Example || Example || Example || Example || Example | ||
|} | |} | ||