More actions
| Line 147: | Line 147: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! E-war !! Race !! Weapon !!Fitting Slot !! Frigate | ! E-war !! Race !! Weapon !!Fitting Slot !! Frigate !! Special Skills<br> Not always required, but always useful | ||
|- | |- | ||
| || Amarr || Tracking<br>Disruption|| mid || [[Crucifier]] | | || Amarr || Tracking<br>Disruption|| mid || [[Crucifier]] || {{sk|xxx}} | ||
|- | |- | ||
| || Caldari || ECM || mid || [[Griffin]] | | || Caldari || ECM || mid || [[Griffin]] || {{sk|Electronic Warfare}} | ||
|- | |- | ||
| || Gallente|| Damping || mid || [[Maulus]] | | || Gallente|| Damping || mid || [[Maulus]] || {{sk|xxx}} | ||
|- | |- | ||
| || Minmatar|| Target<br>Painting || mid || [[Vigil]] | | || Minmatar|| Target<br>Painting || mid || [[Vigil]] || {{sk|xxx}} | ||
|- | |||
| || Any|| Tackling || mid || [[Vigil]] || {{sk|xxx}} | |||
|- | |||
| || Any|| Capacitor Warfare || mid || [[Vigil]] || {{sk|xxx}} | |||
|} | |} | ||