More actions
No edit summary |
|||
| Line 68: | Line 68: | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Wendi Solette | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Xenotaff Livergarde | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
|} | |} | ||