| Line 49: | Line 49: | ||
| [[Hi Sec Campus]] || 2021/03/24 - 2021/04/30 | | [[Hi Sec Campus]] || 2021/03/24 - 2021/04/30 | ||
|- | |- | ||
| [[Eve university incursion community|Incursion Community]] || 2021/05/01 - | | [[Eve university incursion community|Incursion Community]] || 2021/05/01 - 2021/05/08 | ||
|- | |- | ||
| [[Wormhole Campus]] || 2021/05/09 - | |||
|- | |||
| [[Averon Mining Campus]] || | | [[Averon Mining Campus]] || | ||
|- | |- | ||
| [[Low Sec Campus]] || | | [[Low Sec Campus]] || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Null Sec Campus]] || | ||
|} | |} | ||