More actions
Create page |
m Add Mission |
||
| Line 258: | Line 258: | ||
| Aeddin | | Aeddin | ||
| Limited Cybernetic Subprocessor | | Limited Cybernetic Subprocessor | ||
|- | |||
| 202109061145 | |||
| Materials for war Preparation | |||
| Trade | |||
| 1 000 Veldspar | |||
| Zahneyi Masimih | |||
| 1 | |||
| Distribution | |||
| Aeddin | |||
| Limited Neutral Boost | |||
|- | |- | ||