More actions
m →Storyline missions: Add mission |
m →Storyline missions: Add mission |
||
| Line 291: | Line 291: | ||
| Onga | | Onga | ||
| | | | ||
|- | |||
| 202109161545 | |||
| Materials for war Preparation | |||
| Trade | |||
| 1 000 Veldspar | |||
| Zahneyi Masimih | |||
| 1 | |||
| Distribution | |||
| Vullat | |||
| Limited Memory Augmentation | |||
|- | |- | ||