More actions
| Line 31: | Line 31: | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
|- | |- | ||
| Line 59: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| Xenotaff Livergarde | | Xenotaff Livergarde | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
| Line 100: | Line 87: | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
|- | |||
| Jack RipperJr | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Sparklez Ripper | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Wilhelm Neko | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Zolpidemz | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||