More actions
m →Storyline mission log: Add mission level column. |
m →Storyline mission log: Add mission |
||
| Line 509: | Line 509: | ||
| Lustrevik | | Lustrevik | ||
| | | | ||
|- | |||
| 202110281613 | |||
| Materials for war Preparation | |||
| 1 | |||
| Trade | |||
| 1 000 Veldspar | |||
| Zahneyi Masimih | |||
| 1 | |||
| Distribution | |||
| Aeddin | |||
| Limited Neural Boost | |||
|- | |- | ||