More actions
m →Storyline mission Analysis: Update analysis |
m →Storyline mission log: Add mission |
||
| Line 300: | Line 300: | ||
| 202111181710 | | 202111181710 | ||
| Amarrrian Tyrants||2||Encounter|| | | Amarrrian Tyrants||2||Encounter|| | ||
| Aekelm Ontbald||1||Distribution||Vullat | |||
| | |||
|- | |||
| 202111301550 | |||
| Materials for war Preparation||2||Trade||1 500 Scordite | |||
| Aekelm Ontbald||1||Distribution||Vullat | | Aekelm Ontbald||1||Distribution||Vullat | ||
| | | | ||