More actions
m →Storyline mission Analysis: Update analysis |
m →Storyline mission log: Add mission |
||
| Line 324: | Line 324: | ||
| 202201021314 | | 202201021314 | ||
| Very Important Pitares||1||Courier||32x Group of Angel Cartel VIP's | | Very Important Pitares||1||Courier||32x Group of Angel Cartel VIP's | ||
| Rondredwik Ofercar||1||Mining||Nakugard | |||
| | |||
|- | |||
| 202201051236 | |||
| Amarrian Tyrants||1||Encounter|| | |||
| Rondredwik Ofercar||1||Mining||Nakugard | | Rondredwik Ofercar||1||Mining||Nakugard | ||
| | | | ||