Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
Ezra Salaz (talk | contribs) |
||
| Line 250: | Line 250: | ||
|- | |- | ||
| 2022-01-10 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/12thx9 Mining Laser Field Enhancement Charge x 20,000] || 7,774,000 | | 2022-01-10 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/12thx9 Mining Laser Field Enhancement Charge x 20,000] || 7,774,000 | ||
|- | |||
| 2022-01-17 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/12vvf3 Mining Laser Field Enhancement Charge x 20,000] || 7,632,000 | |||
|- | |||
| 2022-01-17 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/12vves Hornet EC-300 x 150] || 855,000 | |||
|- | |||
| 2022-01-17 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/12vvev Mining Laser Optimization Charge x 10000] || 4,194,000 | |||
|} | |} | ||
[[Category:Pilots]] | [[Category:Pilots]] | ||