Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
||
| Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
| 2022-03-09 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123395 Ezra Salaz] | | 2022-03-09 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123395 Ezra Salaz] | ||
|- | |||
| 2022-03-17 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123465 Ezra Salaz] | |||
|- | |||
| 2022-03-24 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123466 Ezra Salaz] | |||
|- | |||
| 2022-03-31 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123467 Ezra Salaz] | |||
|} | |} | ||