Ezra Salaz (talk | contribs) |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
||
| Line 89: | Line 89: | ||
| 2022-03-09 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123395 Ezra Salaz] | | 2022-03-09 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123395 Ezra Salaz] | ||
|- | |- | ||
| 2022-03-13 || Class | | 2022-03-13 || Class || Overheating || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123251 Uryence] | ||
|- | |||
| 2022-03-16 || Class || Belt-Ratting at NSC || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123451 Hippla Tsero] | |||
|- | |- | ||
| 2022-03-17 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123465 Ezra Salaz]<ref name="upcoming">Upcoming class.</ref> | | 2022-03-17 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123465 Ezra Salaz]<ref name="upcoming">Upcoming class.</ref> | ||