Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
||
| Line 205: | Line 205: | ||
|- | |- | ||
| 2022-04-09 || FLEET || WHC SBC || Abandoned Structure - [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=186&t=123658 AAR] - [https://discord.com/channels/301496390066896896/706646736222814268/962449640026939432 BR] - [https://zkillboard.com/kill/100061831/ zKill] || [[User:Vander Lazair|Vander Lazair]] | | 2022-04-09 || FLEET || WHC SBC || Abandoned Structure - [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=186&t=123658 AAR] - [https://discord.com/channels/301496390066896896/706646736222814268/962449640026939432 BR] - [https://zkillboard.com/kill/100061831/ zKill] || [[User:Vander Lazair|Vander Lazair]] | ||
|- | |||
| 2022-04-14 || FLEET || NullSec Roam || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&t=123679 NSC Pick-Up Fleet] || [[User:Uryence|Uryence]] | |||
|} | |} | ||