m Recap |
|||
| Line 40: | Line 40: | ||
|Ribbon | |Ribbon | ||
|[[File:Ribbon-Freshman.png]] '''''Freshman''''' - Obtained Freshman title | |[[File:Ribbon-Freshman.png]] '''''Freshman''''' - Obtained Freshman title | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Ribbon | |||
|[[File:Ribbon-Sophomore.png]] '''''Sophomore''''' - Obtained Sophomore title | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||