More actions
Vex Clover (talk | contribs) |
Vex Clover (talk | contribs) |
||
| Line 281: | Line 281: | ||
! Mineral | ! Mineral | ||
! THIS NEW THING | ! THIS NEW THING | ||
|- | |- | ||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Isotropic Neofullerene Alpha-3 | |[[File:C3-FTM.png|32px]] Isotropic Neofullerene Alpha-3 | ||
| Line 300: | Line 293: | ||
|[[File:Fullerite-C84-28.png|32px]] Fullerite-C28 | |[[File:Fullerite-C84-28.png|32px]] Fullerite-C28 | ||
|[[File:Fullerite-C70.png|32px]] Fullerite-C70 | |[[File:Fullerite-C70.png|32px]] Fullerite-C70 | ||
|[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium | |||
| Isotropic Deposition Guide | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Isotropic Neofullerene Gamma-9 | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] Nitrogen | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] Fullerite-C72 | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] Fullerite-C50 | |||
|[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium | |[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium | ||
| Isotropic Deposition Guide | | Isotropic Deposition Guide | ||