Created page with "=== Booster Temp === {| class="wikitable" |- style="background-color: #333333;" ! Name ! Attributes ! Implant ! SP/Min ! Duration ! Total SP |- | rowspan=3 | Basic | ro..." |
|||
| Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | Basic | | rowspan=3 | Basic | ||
| rowspan=3 | +4 | | style="text-align:center;" rowspan=3 | +4 | ||
| None | | None | ||
| rowspan=3 | 6 | | style="text-align:center;" rowspan=3 | 6 | ||
| 48h | | 48h | ||
| | | 17,280 | ||
|- | |- | ||
| BY-805 | | BY-805 | ||
| 50.4h | | 50.4h | ||
| | | 18,144 | ||
|- | |- | ||
| BY-810 | | BY-810 | ||
| 52.8h | | 52.8h | ||
| | | 19,008 | ||
|- | |||
| rowspan=3 | Extended | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | +6 | |||
| None | |||
| style="text-align:center;" rowspan=3 | 9 | |||
| 48h | |||
| 25,920 | |||
|- | |||
| BY-805 | |||
| 50.4h | |||
| 27,216 | |||
|- | |||
| BY-810 | |||
| 52.8h | |||
| 28,512 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:22, 18 January 2023
Booster Temp
| Name | Attributes | Implant | SP/Min | Duration | Total SP |
|---|---|---|---|---|---|
| Basic | +4 | None | 6 | 48h | 17,280 |
| BY-805 | 50.4h | 18,144 | |||
| BY-810 | 52.8h | 19,008 | |||
| Extended | +6 | None | 9 | 48h | 25,920 |
| BY-805 | 50.4h | 27,216 | |||
| BY-810 | 52.8h | 28,512 |