White 0rchid (talk | contribs) mNo edit summary |
White 0rchid (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| T2 Frigate || - || - || - | | T2 Frigate || - || - || - | ||
|- | |||
| '''Destroyers''' || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Destroyer || - || - || - | | T1 Destroyer || - || - || - | ||
| Line 20: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| T2 Destroyer || - || - || - | | T2 Destroyer || - || - || - | ||
|- | |||
| '''Cruisers''' || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Cruiser || - || - || - | | T1 Cruiser || - || - || - | ||
| Line 28: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| T2 Cruiser || - || - || - | | T2 Cruiser || - || - || - | ||
|- | |||
| '''Battlecruisers''' || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Battlecruiser || - || - || - | | T1 Battlecruiser || - || - || - | ||
| Line 36: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| T2 Battlecruiser || - || - || - | | T2 Battlecruiser || - || - || - | ||
|- | |||
| '''Battleships''' || || || | |||
|- | |- | ||
| T1 Battleship || - || - || - | | T1 Battleship || - || - || - | ||