More actions
m →Storyline mission log: Add mission. |
m →Storyline mission analysis: Update analysis. |
||
| Line 69: | Line 69: | ||
| Courier | | Courier | ||
|3||2||-||1 | |3||2||-||1 | ||
|- | |||
| An End to Eavesdropping | |||
| Encounter | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Line 257: | Line 262: | ||
|- class="sortbottom" | |- class="sortbottom" | ||
! scope="rowgroup" colspan="2"| Total | ! scope="rowgroup" colspan="2"| Total | ||
| | |183||143||18||22 | ||
|} | |} | ||
| Line 277: | Line 282: | ||
|- | |- | ||
| Courier | | Courier | ||
| 58 || 43 || 6 || | | 58 || 43 || 6 || 9 | ||
|- | |- | ||
| Encounter | | Encounter | ||
| | | 60 || 54 || 3 || 3 | ||
|- | |- | ||
| Trade | | Trade | ||
| | | 65 || 46 || 9 || 10 | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | Total | ! scope="row" | Total | ||
| | | 183 || 143 || 18 || 22 | ||
|} | |} | ||