More actions
m →Storyline mission log: Add mission. |
m →Storyline mission analysis: Update analysis. |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| Encounter | | Encounter | ||
| | | 69 || 58 || 4 || 7 | ||
|- | |- | ||
| Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | Total | ! scope="row" | Total | ||
| | | 209 || 152 || 21 || 36 | ||
|} | |} | ||
| Line 239: | Line 239: | ||
| Courier | | Courier | ||
|1||1||-||- | |1||1||-||- | ||
|- | |||
| Prison Transfer | |||
| Encounter | |||
|1||-||-||1 | |||
|- | |- | ||
| Line 307: | Line 312: | ||
|- class="sortbottom" | |- class="sortbottom" | ||
! scope="rowgroup" colspan="2"| Total | ! scope="rowgroup" colspan="2"| Total | ||
|208||152||21|| | |208||152||21||36 | ||
|} | |} | ||