m Write month in full. |
m →Reward |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| 2024 September 2 || Inherent Implants 'Lancer' Medium Energy Turret ME-803 || style="text-align: right;" | 8,741k | | 2024 September 2 || Inherent Implants 'Lancer' Medium Energy Turret ME-803 || style="text-align: right;" | 8,741k | ||
|- | |||
| 2024 September 14 || Inherent Implants 'Lancer' Gunnerey RF-903 || style="text-align: right;" | 17,300k | |||
|} | |} | ||