More actions
| Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| Thagrronk Jinn | | Thagrronk Jinn | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Shiguranile Sukarala | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|- | |||
| Jessica Farrish | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||