More actions
| Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|align=left| '''Align''' || || | |align=left| '''Align''' || || | ||
|- | |||
|align=left| '''Break''' || || | |||
|- | |- | ||
|align=left| '''Defensive gate camp''' || || | |align=left| '''Defensive gate camp''' || || | ||
| Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|align=left| '''Align''' || || | |align=left| '''Align''' || || | ||
|- | |||
|align=left| '''Break''' || || | |||
|- | |- | ||
|align=left| '''Defensive gate camp''' || || | |align=left| '''Defensive gate camp''' || || | ||